facebookinstagramlinkedintwitter

Krok 1 z 4

 • Które firmy wygrywają w niepewnych czasach?
  Weź udział w diagnostyce ICAN Research
  Audyt odporności kryzysowej

   

 • W dobie niepewności i spowolnienia gospodarczego, z jakim mamy obecnie do czynienia, większość organizacji powinna jak najszybciej wypracować i wdrożyć w życie odpowiednie strategie działania. Ich zastosowanie sprawi, że firmy nie tylko poradzą sobie w tym trudnym dla przedsiębiorców czasie, ale i zwiększą szanse na osiągnięcie sukcesu.

  Warto zwrócić uwagę na fakt, iż - podobnie jak podczas ostatniego globalnego kryzysu - przetrwają tylko te firmy, które w umiejętny sposób zareagują na nadchodzącą recesję. Tylko konsekwentne działania przedsiębiorców sprawią, że ich organizacje poradzą sobie w turbulentnych czasach i będą sprawnie funkcjonować po ich ustąpieniu.

  Badania pokazują, że organizacje przyjmują jedną z czterech postaw wobec zarządzania swoją działalnością podczas recesji.

 • Która z nich jest najbliższa Twojej firmie? Czy wybrana przez Twoją organizację strategia pozwoli jej utrzymać się na powierzchni w czasie rynkowej zawieruchy? Nie musisz zgadywać.

  Zespół ICAN Research przygotował diagnostykę, dzięki której dowiesz się, czy reakcja Twojej organizacji na spowolnienie gospodarcze i stosowana przez nią strategia zwiększają jej szansę na objęcie przewagi po kryzysie i – co najważniejsze – wyjście z niego obronną ręką.

  Zapraszamy do wypełnienia kwestionariusza. Zajmie Ci to nie więcej niż 7 minut. Po zakończeniu diagnostyki, w ciągu tygodnia, na podany adres mailowy otrzymasz indywidualny raport z wynikiem. Raport będzie zawierał informacje o potencjale stosowanej strategii w kryzysie i szansach osiągnięcia sukcesu w krótko- i długoterminowej perspektywie.

  Dziękujemy za zaufanie. Powodzenia!
  Zespół ICAN Institute i Ministerstwa Finansów